نام محصول : برد هوشمند VOSA iBoard C800
عنوان لاتین : VOSA iBoard C800
برند : برد هوشمند VOSA
دسته : برد هوشمند
قیمت : تماس گرفته شود
گارانتی : 1سال پیشگامان
وضعیت موجودی : موجود در انبار

برد هوشمند VOSA iBoard C800

در یک کلاس دارای برد هوشمند، همه ی دانش آموزان علاقه دارند تا با حضور در مقابل آن با برد هوشمند کار کنند. سری بردهای هوشمند VOSA iBoard C با سیستم تاچ دو گانه، بهترین راهکار تعامل کلاسی را برای دانش آموزان به منظور استفاده ی همزمان از برد هوشمند ارائه کرده و تجارب یادگیری مشارکتی بیشتری را ایجاد می کند.

تعامل با قابلیت لمسی دو کاربردهبرد هوشمند وزا

در یک کلاس دارای برد هوشمند، همه ی دانش آموزان علاقه دارند تا با حضور در مقابل آن با برد هوشمند کار کنند. سری بردهای هوشمند VOSA iBoard C با سیستم تاچ دو گانه، بهترین راهکار تعامل کلاسی را برای دانش آموزان به منظور استفاده ی همزمان از برد هوشمند ارائه کرده و تجارب یادگیری مشارکتی بیشتری را ایجاد می کند. . قابلیت دو کاربره ی  سری بردهای هوشمند VOSA iBoard C به دو کاربر اجازه می دهد که به صورت همزمان با برد هوشمند کار کنند که شامل نوشتن/پاک کردن دوگانه، نقاشی دوگانه، و کشیدن و رها کردن دو گانه می باشد. سری بردهای هوشمند VOSA iBoard C دسترسی بیشتری را برای دانش آموزان به منظور کار با برد هوشمند ایجاد می کند، که مشارکت و تعامل کلاسی را افزایش می دهد.

 

حالت کاربر دوگانه چیست؟

فشار دادن ساده ی یک دکمه در نوار ابزار VOSA Trek دو فضای کار جداگانه را بر روی برد هوشمند ایجاد می کند که هر کدام دارای نوار ابزار خاص خود می باشند. سری بردهای هوشمند VOSA iBoard C با سیستم تاچ دو گانه به دو دانش آموز اجازه می دهد تا با استفاده از ابزارهای مختص خود بر روی یک فعالیت درسی کار کنند.

 برد لمسی وزا

 

چرا از حالت دو کاربره استفاده کنیم؟

مشارکت دانش آموزان را افزایش دهید - دو دانش آموز می توانند به صورت همزمان به برد هوشمند دسترسی داشته باشند، که باعث مشارکت بیشتر دانش آموزان میشود.

تشویق به همکاری - دانش آموزان می توانند با همکاری یکدیگر یک فعالیت درسی را به اتمام برسانند، مانند حل یک معما، ترتیب کلمات یا تصاویر و غیره...

رقابتی سالم ایجاد کنید - دانش آموزان می توانند با حل یک مسئله ی ریاضی، فعالیت های املایی و غیره یکدیگر را به چالش بکشند.

مفاهیم دشوار را اثبات کنید – دانش آموزان می توانند هنگام فعالیت شما با برد هوشمند در کنار شما و در فضای کاری خود فعالیت کنند، در حالی که شما در فضای کاری خود آن ها را راهنمایی می کنید.

 

عنوان برد هوشمند VOSA iBoard C800
ابعاد صفحه برد هوشمند ابعاد صفحه برد 77 اینچ
ارتباط با کامپیوتر اتصال به کامپیوتر از طریق کابل USB
جنس صفحه برد هوشمند صفحه سخت (Enamel Steel) و مقاوم دربرابر ضربه ،خش و سازگار باشرایط آب و هوایی مختلف
ابزار نوشتار بصورت لمسی و بدون نیاز به قلم الکترونیکی
سرعت سرعت واکنش و پاسخگویی 1m/s
روش نصب امکان نصب برروی دیوار یا پایه چرخداربصورت متحرک

ویدئو پروژکتور video projector

ویدئو پروژکتور اپسون x27

video projector epson eb-x27

لامپ پروژکتور - لامپ ویدئو پروژکتور - لامپ دیتا پروژکتور

کیت هوشمندساز

ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور
ویدئو پروژکتور

تلفن دفتر تهران : 021.44294590


با ما در ارتباط باشید: